• Центр Exclusive

Які підручники ми використовуємо?

Секрет успіху наших учнів полягає у тому, що кожна група займається за тими підручниками, які найбільше підходять їй за віком та рівнем знань.


Ті студенти, які приходять в наш центр з низьким рівнем знань, займаються за нашим авторським курсом протягом першого року навчання. Особливістю авторського курсу є те, що він розробляється та постійно вдосконалюється спеціально для українців з урахування вікових особливостей. Інформація подається поступово від простого до складного і студент опановує англійську мову комфортно і без жодного стресу. На занятті викладач пояснює весь матеріал та допомагає учням використати теорію на практиці. Виконуючи завдання вдома, учень закріплює набуті знання. Важливо, що дитина будь-якого віку самостійно виконує домашнє завдання і не потребує допомоги дорослих.


З другого року навчання ми використовуємо літературу зарубіжних видавництв, а саме: Oxford, Longman та Cambridge. Ми завжди ретельно підбираємо підручники. Наші основні вимоги – це сучасність, цікавість та опрацювання всіх навичок: Speaking, Listening, Reading, Writing. Окрім основних підручників, ми використовуємо додаткову літературу для більш детальної роботи над граматикою.

Ми не працюємо за шкільною програмою та не виконуємо шкільні домашні завдання. Навчаючись у нас, діти набувають ґрунтовні знання з мови і їх оцінка з англійської в школі поступово поліпшується, а згодом стає кращою за інші предмети. Ми допомагаємо дітям вивчити англійську не для школи, а для реального життя.


17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
free-icon-right-arrow-109617 (1)_edited.png