top of page
  • Центр Exclusive

Що ви знаєте про міжнародні екзамени з англійської мови?

Майже нічого? Тоді ми зараз розповімо вам що це, навіщо і де їх можна скласти.


Одними з найвідоміших міжнародних іспитів з англійської мови є Кембриджські екзамени. Для дітей, підлітків, дорослих та вчителів існують окремі групи екзаменів за рівнями. Наприклад, для підлітків були спеціально створені 3 різні екзамени: KET для рівнів А1 та А2, PET для рівня В1 та FCE для рівня В2.


Кожен екзамен був розроблений згідно з стандартними загальноєвропейськими критеріями, які використовуються у всьому світі. Тестова частина екзамену перевіряє всі 4 мовні навички: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Письмова частина іспиту надсилається у Великобританію та оцінюється спеціалістами з Кембріджу. Усна ж частина оцінюється спеціально підготовленими екзаменаторами, які щороку проходять переатестацію та спеціальні тренінги.

Через кілька тижнів після складання екзамену, ви отримуєте міжнародний сертифікат з підтвердженням вашого рівня знання англійської. Сертифікат надає вам можливість вчитися чи працювати закордоном. Він має необмежений строк дії, тож вам ніколи не доведеться перескладати екзамен, ваш сертифікат завжди буде визнаватися міжнародними університетами, компаніями чи освітніми установами як підтвердження міжнародно визнаних стандартів володіння мовою.


Зацікавило? Тоді поспішайте до нас, адже ми є сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів. За цей час ми підготували понад 100 студентів, які успішно склали іспит та отримали відповідні сертифікати.


Ми чекаємо на вас за адресою вул. Галини Романової, 3Б або за телефоном 097 970 46 55.8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
free-icon-right-arrow-109617 (1)_edited.png
bottom of page