• Центр Exclusive

Вам підійде навчання в нашому центрі

Вам підійдуть заняття в нашому центрі, якщо


Ви хочете, щоб дитина досягла значних результатів, але розумієте, що для цього потрібен час та багато практики. Неможливо стати професіоналом у будь-якій справі за місяць та навіть рік, з вивченням англійської мови так само.


Ви впевнені, що в опануванні мови важливо не тільки вчити слова й граматичні правила, а ще й грати в ігри, співати та малювати. Усі діти незалежно від віку гарно вчать те, що їм цікаво та викликає захоплення, тож розваги є невід’ємною частиною навчального процесу.


Ви розумієте, що навчання – це не завжди суцільне задоволення. Часом дитина може бути незадоволена після уроку через те, що довелося ретельно попрацювати, або ж засмучена, бо не одразу зрозуміла якесь правило. Ми намагаємось подавати та відпрацьовувати матеріал різними способами, але все ж такі ситуації іноді трапляються з кожною дитиною.


Ви знаєте, що кожне заняття має цінність, тому пропуски можуть негативно вплинути на сприйняття дитиною подальшої інформації. Адже вивчення мови – це ціла система, тому важливо послідовно опановувати матеріал та бути присутнім на кожному уроці.


Якщо Ви впізнали себе хоча б в кількох з цих пунктів, це означає, що ми з Вами на одній хвилі, а отже, зможемо досягти спільну мету – дати дитині ґрунтовні знання з англійської мови.


Чекаємо Вас за адресою:

вул. Галини Романової, 3Б м. Кам’янське

або за телефоном:

097 970 46 55


11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
free-icon-right-arrow-109617 (1)_edited.png