top of page
pexels-karolina-grabowska-8003527.jpg

Поглиблений

Про курс

Вивчення англійської мови на рівні "Поглиблений" - це найкращий спосіб швидко та ефективно покращити свої знання англійської мови. Наш курс має багато переваг, які допоможуть досягти максимальних результатів. 

 

1. Невеликі групи

Наші групи складаються з 8-10 учнів. Це гарантує, що усі учні отримають персональну увагу від наших досвідчених вчителів. Наші викладачі націлені на те, щоб кожен студент максимізував свій навчальний потенціал і досяг своїх цілей.

 

2. Поглиблена програма

Наша програма розроблена, щоб забезпечити комплексний досвід навчання. Ми охоплюємо широкий спектр тем і надаємо велику кількість інформації, щоб допомогти нашим студентам створити міцну базу англійської мови.

 

3. Технічно оснащені класи

Усі класи оснащені сучасними технологіями для ефективного навчання. Ми також надаємо доступ до онлайн-ресурсів, щоб допомогти нашим учням навчатися та практикуватися у вільний час.

 

4. Досвідчені викладачі

Наші викладачі є фахівцями своєї справи. Мають вищу філологічну освіту та вільно володіють англійською мовою на рівні B2 і вище. Вони мають досвід роботи з дітьми та підлітками, і захоплено діляться своїми знаннями та досвідом зі своїми учнями.

 

5. Сучасна навчальна програма

Ми ретельно підбираємо навчальні матеріали, враховуючи вік і рівень наших учнів. Ми також регулярно оновлюємо нашу навчальну програму, щоб включити найновіші та найцікавіші матеріали, щоб підтримувати зацікавленість і мотивацію наших студентів.

Головне про курс

Курс створений для учнів 7-11 класів.

Група

8-10 осіб

Тривалість

60 хвилин

Вартість

110 грн

Залиште заявку

Щоб дізнатись більше про курс, записати дитину на заняття або поставити питання, яке вас цікавить, залиште, будь ласка, свої контактні дані і ми зателефонуємо вам протягом дня.

bottom of page