top of page
pexels-thirdman-8926558.jpg

Базовий 2-6 клас

Про курс

Вивчення англійської мови на рівні "Базовий" - це найкращий спосіб підвищити рівень знань та розвинути мовлення. У нас невеликі групи від 8 до 10 осіб, що дозволяє нашим професійним викладачам надавати кожному учневі індивідуальний підхід.

Окрім того, ми надаємо можливість обрати розклад навчання, що відповідає вашим потребам. Наші технічно оснащені класи та сучасний офіс у центрі міста створюють максимально комфортні умови для навчання.

Наші педагоги мають вищу філологічну освіту, володіють мовою на рівні від B2 та мають досвід роботи з дітьми та підлітками. Але головне, що це люди, які закохані у свою справу та із задоволенням діляться знаннями та власним досвідом.

Ми ретельно підбираємо літературу для навчання, враховуючи вікову категорію та рівень знань учнів. Завжди слідкуємо за новинками та час від часу змінюємо підручники на більш сучасні та цікаві. Запишіть дитину на курс з англійської мови "Базовий" та допоможіть їй досягнути успіху у вивченні мови!

Головне про курс

Курс створений для учнів 2-6 класів.

Група

8-10 осіб

Тривалість

45 хвилин

Вартість

90 грн

Залиште заявку

Щоб дізнатись більше про курс, записати дитину на заняття або поставити питання, яке вас цікавить, залиште, будь ласка, свої контактні дані і ми зателефонуємо вам протягом дня.

bottom of page