top of page
pexels-karolina-grabowska-6958563.jpg

Підготовка до ЗНО/НМТ

Про курс

ЗНО з англійської мови - це важливий крок для отримання вищої освіти та успішної кар'єри. Якщо ви хочете якісно підготуватися до іспиту, то ми запрошуємо вас на курс з підготовки до ЗНО з англійської мови.

Ми пропонуємо групові заняття, під час яких ви отримаєте необхідні знання та навички для успішного складання ЗНО з англійської мови. Наші досвідчені педагоги мають вищу філологічну освіту та багаторічний досвід роботи з підготовкою до ЗНО. Вони допоможуть вам розібратися зі складною граматикою, розширять ваш словниковий запас та підготують до всіх типів завдань, які входять до тесту.

На нашому курсі підготовки до ЗНО з англійської мови ми пропонуємо:

  • Теоретичні заняття, під час яких учні вивчають граматику та лексику англійської мови

  • Практичні заняття, під час яких учні вчаться розуміти та вільно розмовляти англійською мовою

  • Тести та іспити для оцінки рівня знань та підготовки до ЗНО з англійської мови

  • Індивідуальний підхід до кожного учня

Ми використовуємо сучасну техніку та матеріали для навчання, що дозволяє зробити процес підготовки до ЗНО більш ефективним та цікавим. Наш курс підготовки до ЗНО з англійської мови відповідає всім вимогам сучасної освіти. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші учні були готові до складання іспиту на високому рівні.

Головне про курс

Курс створений для учнів 10-11 класів.

Група

8-10 осіб

Тривалість

75 хвилин

Вартість

110 грн

Залиште заявку

Щоб дізнатись більше про курс, записати дитину на заняття або поставити питання, яке вас цікавить, залиште, будь ласка, свої контактні дані і ми зателефонуємо вам протягом дня.

bottom of page