top of page
pexels-karolina-grabowska-6958563.jpg

Підготовка до ЗНО/НМТ

Про курс

ЗНО з англійської мови - це важливий крок для отримання вищої освіти та успішної кар'єри. Якщо ви хочете якісно підготуватися до іспиту, то ми запрошуємо вас на курс з підготовки до ЗНО з англійської мови.

Ми пропонуємо групові заняття, під час яких ви отримаєте необхідні знання та навички для успішного складання ЗНО з англійської мови. Наші досвідчені педагоги мають вищу філологічну освіту та багаторічний досвід роботи з підготовкою до ЗНО. Вони допоможуть вам розібратися зі складною граматикою, розширять ваш словниковий запас та підготують до всіх типів завдань, які входять до тесту.

На нашому курсі підготовки до ЗНО з англійської мови ми пропонуємо:

  • Теоретичні заняття, під час яких учні вивчають граматику та лексику англійської мови

  • Практичні заняття, під час яких учні вчаться розуміти та вільно розмовляти англійською мовою

  • Тести та іспити для оцінки рівня знань та підготовки до ЗНО з англійської мови

  • Індивідуальний підхід до кожного учня

Ми використовуємо сучасну техніку та матеріали для навчання, що дозволяє зробити процес підготовки до ЗНО більш ефективним та цікавим. Наш курс підготовки до ЗНО з англійської мови відповідає всім вимогам сучасної освіти. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші учні були готові до складання іспиту на високому рівні.

Головне про курс

Курс створений для учнів 11 класів.

Група

8-10 осіб

Тривалість

75 хвилин

Вартість

120 грн

Залиште заявку

Щоб дізнатись більше про курс, записати дитину на заняття або поставити питання, яке вас цікавить, залиште, будь ласка, свої контактні дані і ми зателефонуємо вам протягом дня.

bottom of page