top of page

Відгуки

батьків та учнів

Яна

Доброго дня! Дитина з другого класу займається, їй подобається, я вважаю це важливо! Вчителя уважні до дітей. Головне виконувати домашні завдання.

Ольга

Дочка вчиться з другого класу, дуже подобається. Головне, що вона сама розбирається з завданнями . Дякую вчителям за їхні вимоги до вивчення англійської.

Владислава

Хочу висловити подяку всьому колективу центру "Exclusive" за створення комфортної атмосфери під час занять. Щиро дякую Альоні Юріївні за цікаві та змістовні уроки під час підготовки до ЗНО з української мови, склала на досить високий результат ( 190) та вступила на бюджет у медичний університет. Приємно, що викладач викладається на всі 100% на уроці та саме головне віра в мене, мої можливості й велика підтримка від викладача. Великий +, що графік занять можна було узгодити та вийти онлайн, щоб не пропускати заняття.

Євгенія

Дякую всім вчителям за таку плідну працю. Укр мовою та історією займалась рік. Результат 200- історія, 190- укр мова. Англійською займалась 4 роки, як результат - 3 місце обласної олімпіади. Вчителі всі різні, але кожен з них робив свій предмет не тільки корисним, але й цікавим. Уроки укр мови - це дуже класна атмосфера, багато практики, цікавих підходів. Уроки історії - дисципліна, постійні тести та дуже класні пояснення подій та їхніх наслідків. Англійська мова - одночасно і уроки англійської, і уроки успіху, і мотивації. Завдяки ним я не просто вчила, але і усвідомлювала. Вдосконалення speaking, grammar, reading, listening. Професійні вчителі, унікальні підходи, комфортна атмосфера, гарний колектив. Вже сумую за уроками(

Тетяна

Хочу сказати, що дуже задоволена роботою педагога з англійської мови, моїй дитині 7 років, ми навчаємось перший рік, вона завжди чекає наступного уроку, жодного разу не пропустила жодного уроку( бо це буде трагедія для дитини) і навіть у важкий для всієї країни час, уроки проводяться онлайн, і вони цікаві!!!! У дитини є хороші результати і це для нас батьків, найважливіше!!!! Дякую!!!!!

Таня

Навчалася в центрі Exclusive з 2го класу школу. Вже пройшло 12 років після мого випуску з Exclusive, а рівня англійської і досі вистачає, щоб спілкуватися з англомовними замовниками у щоденній роботі. У вас немає шансів не вивчити будь-який предмет, якщо ви відвідуєте Exclusive.

Олексій

Навчався в центрі «Exclusive» протягом багатьох років. Вчився у різних викладачів, проте всі були високо классу та гарної кваліфікації. Заняття проходили по сучасних британським підручниках, але досить багато інтерактиву та авторських ідей, котрі допомогали опановавати англійську. Як результат зміг вивчити англійську на рівень достатній для роботи та життя (В2+). Також готувався до ЗНО на курсах,що допомогло гарно сдати та не зненавидіти процесс навчання одночасно. Тому однозначно рекомендую, аналогів в Кам‘янському наразі немає.

Жанна

Мій син вчиться у них вже 7 років і ми ні разу не пошкодували. Викладають дуже гарно. На достатньому рівні розмовляє і пише

Залиште свій відгук

Оцініть

Дякуємо за ваш відгук!

bottom of page